HD36-24-23SE-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD36-24-23SE-059 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HD36-24-23SE-059
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 23POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.HD36-24-23SE-059.pdf2.HD36-24-23SE-059.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD36-24-23SE-059
Tau Wae HD36-24-23SE-059 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 23POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4726 pcs Pepa Raraunga 1.HD36-24-23SE-059.pdf2.HD36-24-23SE-059.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-23
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei -
Raupapa HD30 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1734-1708
HD36-24-23SE-059-ND
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetherimide (PEI) Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum
Ko te Hononga Nuturu 1.942" (49.32mm) Momo Hoapā Crimp