TAJS334M050RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS334M050RNJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAJS334M050RNJ
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.33UF 50V 20% 1206
Ngā Rauemi: TAJS334M050RNJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAJS334M050RNJ
Tau Wae TAJS334M050RNJ Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 0.33UF 50V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 249925 pcs Pepa Raraunga TAJS334M050RNJ.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae S
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 11 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1206 (3216 Metric) 11 Ohm
Te kaha 0.33µF