TAJS335M006RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS335M006RNJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAJS335M006RNJ
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 1206
Ngā Rauemi: TAJS335M006RNJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAJS335M006RNJ
Tau Wae TAJS335M006RNJ Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4270 pcs Pepa Raraunga TAJS335M006RNJ.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa TAJS335M006R
TAJS335M006R-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae S
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 9 Ohm
Te kaha 3.3µF