TAJS226M006RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS226M006RNJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAJS226M006RNJ
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206
Ngā Rauemi: TAJS226M006RNJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAJS226M006RNJ
Tau Wae TAJS226M006RNJ Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157706 pcs Pepa Raraunga TAJS226M006RNJ.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa TAJS226M006R
TAJS226M006R-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae S Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 1.8 Ohm Te kaha 22µF