CWR29HC476KBHA
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC476KBHA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR29HC476KBHA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10% 15V 2915
Ngā Rauemi: CWR29HC476KBHA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR29HC476KBHA
Tau Wae CWR29HC476KBHA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10% 15V 2915 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6360 pcs Pepa Raraunga CWR29HC476KBHA.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Paa / Case 2915 (7338 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1118
1010-1118-MIL
TAZH476K015LBMB0823
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae H Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.17mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 180 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Te kaha 47µF