CWR29HC336JCFC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC336JCFC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR29HC336JCFC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 5% 15V 2214
Ngā Rauemi: CWR29HC336JCFC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR29HC336JCFC
Tau Wae CWR29HC336JCFC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1873 pcs Pepa Raraunga CWR29HC336JCFC.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±5% Rahi / Rahi 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Paa / Case 2214 (5634 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1114
1010-1114-MIL
TAZF336J015LBMC0845
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Te kaha 33µF