CWR29HC475KCCC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC475KCCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR29HC475KCCC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 15V 2005
Ngā Rauemi: CWR29HC475KCCC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR29HC475KCCC
Tau Wae CWR29HC475KCCC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 15V 2005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3667 pcs Pepa Raraunga CWR29HC475KCCC.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.200" L x 0.050" W (5.08mm x 1.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Paa / Case 2005 (5113 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1117
1010-1117-MIL
TAZC475K015LBMC0845
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.065" (1.65mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2005 (5113 Metric) 2.2 Ohm Te kaha 4.7µF