PT65302L254
Hua Hua
Tau Wae: PT65302L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP BCD COMP 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65302L254.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65302L254
Tau Wae PT65302L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP BCD COMP 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17751 pcs Pepa Raraunga PT65302L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Cycles Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 150mA 24VDC Whakatauranga onamata 150mA
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga BCD Complement Rauemi Ara Thermoplastic
Momo Kaihoko Rotary with Shaft Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT65302
PT65302
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SW ROTARY DIP BCD COMP 150MA 24V