PT65303L254
Hua Hua
Tau Wae: PT65303L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65303L254.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65303L254
Tau Wae PT65303L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18930 pcs Pepa Raraunga PT65303L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 150mA 24VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze