PT65301L254
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT65301L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65301L254.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65301L254
Tau Wae PT65301L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16354 pcs Pepa Raraunga PT65301L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Cycles Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 150mA 24VDC Whakatauranga onamata 150mA
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga BCD Rauemi Ara Thermoplastic
Momo Kaihoko Rotary with Shaft Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT65303
PT65303
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 24V
I roto i te taonga: 23768 pcs
Tikiake: PT65303.pdf
RFQ
PT65302L254
PT65302L254
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SW ROTARY DIP BCD COMP 150MA 24V
I roto i te taonga: 17751 pcs
Tikiake: PT65302L254.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V