EP7W47RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7W47RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP7W47RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP7W47RJ.pdf2.EP7W47RJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP7W47RJ
Tau Wae EP7W47RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 47 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134668 pcs Pepa Raraunga 1.EP7W47RJ.pdf2.EP7W47RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Tape & Box (TB)