EP7W22RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7W22RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP7W22RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 22 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP7W22RJ.pdf2.EP7W22RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP7W22RJ
Tau Wae EP7W22RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 22 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120515 pcs Pepa Raraunga 1.EP7W22RJ.pdf2.EP7W22RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 22 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1879927-3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound