EP7W33RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7W33RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP7W33RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 33 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP7W33RJ.pdf2.EP7W33RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP7W33RJ
Tau Wae EP7W33RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 33 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132737 pcs Pepa Raraunga 1.EP7W33RJ.pdf2.EP7W33RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 33 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Tape & Box (TB)