RFD15P05
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RFD15P05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFD15P05
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 50V 15A I-PAK
Ngā Rauemi: RFD15P05.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFD15P05
Tau Wae RFD15P05 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 50V 15A I-PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5053 pcs Pepa Raraunga RFD15P05.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-251AA
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 80W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1150pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 20V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 50V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 50V 15A (Tc) 80W (Tc) Through Hole TO-251AA
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RFD15P05SM
RFD15P05SM
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 50V 15A TO-252AA