RFD14N05LSM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFD14N05LSM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Ngā Rauemi: RFD14N05LSM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFD14N05LSM
Tau Wae RFD14N05LSM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168310 pcs Pepa Raraunga RFD14N05LSM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252AA
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 14A, 5V
Whakaaetanga Mana (Max) 48W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 670pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 50V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 50V 14A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount TO-252AA I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)