RFD16N05LSM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFD16N05LSM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 50V 16A TO-252AA
Ngā Rauemi: RFD16N05LSM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFD16N05LSM
Tau Wae RFD16N05LSM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 50V 16A TO-252AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5999 pcs Pepa Raraunga RFD16N05LSM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250mA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252AA
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 47 mOhm @ 16A, 5V
Whakaaetanga Mana (Max) 60W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 50V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 50V 16A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount TO-252AA I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)