MM3Z33VT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z33VT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z33VT3G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: MM3Z33VT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z33VT3G
Tau Wae MM3Z33VT3G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 33V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3074221 pcs Pepa Raraunga MM3Z33VT3G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 23.2V