MM3Z39VB
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z39VB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z39VB
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 39V 200MW SOD323F
Ngā Rauemi: MM3Z39VB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z39VB
Tau Wae MM3Z39VB Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 39V 200MW SOD323F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3252420 pcs Pepa Raraunga MM3Z39VB.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 39V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323F
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa MM3Z39VBTR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 122 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 39V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 45nA @ 27.3V Tau Wae Tuakiri MM3Z39