MM3Z33VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z33VT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z33VT1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 33V 300MW SOD323
Ngā Rauemi: MM3Z33VT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z33VT1G
Tau Wae MM3Z33VT1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 33V 300MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4907628 pcs Pepa Raraunga MM3Z33VT1G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa MM3Z33VT1G-ND
MM3Z33VT1GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 300mW ±6% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 23.2V Tau Wae Tuakiri MM3Z33