MM3Z10VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z10VT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z10VT1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Ngā Rauemi: MM3Z10VT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z10VT1G
Tau Wae MM3Z10VT1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 300MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1884860 pcs Pepa Raraunga MM3Z10VT1G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa MM3Z10VT1GOSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 300mW ±6% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V Tau Wae Tuakiri MM3Z10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM3Z11VST1G
MM3Z11VST1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
I roto i te taonga: 5485 pcs
Tikiake: MM3Z11VST1G.pdf
RFQ
MM3Z12VC
MM3Z12VC
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
I roto i te taonga: 2890151 pcs
Tikiake: MM3Z12VC.pdf
RFQ
MM3XPN DC24
MM3XPN DC24
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V