MM3Z10VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z10VT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z10VT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: 1.MM3Z10VT1.pdf2.MM3Z10VT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z10VT1
Tau Wae MM3Z10VT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5991 pcs Pepa Raraunga 1.MM3Z10VT1.pdf2.MM3Z10VT1.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa MM3Z10VT1OSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V