MM3Z10VB
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z10VB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z10VB
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F
Ngā Rauemi: MM3Z10VB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z10VB
Tau Wae MM3Z10VB Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3153061 pcs Pepa Raraunga MM3Z10VB.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323F
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa MM3Z10VBTR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 18 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 180nA @ 7V Tau Wae Tuakiri MM3Z10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM3XP DC125
MM3XP DC125
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 125V
I roto i te taonga: 473 pcs
Tikiake: MM3XP DC125.pdf
RFQ
MM3Z11VC
MM3Z11VC
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 200MW SOD323F
I roto i te taonga: 2795938 pcs
Tikiake: MM3Z11VC.pdf
RFQ
MM3Z10VT1
MM3Z10VT1
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
I roto i te taonga: 5991 pcs
Tikiake: MM3Z10VT1.pdf
MM3XPN DC24
MM3XPN DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V