MBRF20200CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRF20200CT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF20200CT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Ngā Rauemi: MBRF20200CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF20200CT
Tau Wae MBRF20200CT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6029 pcs Pepa Raraunga MBRF20200CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FP Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SWITCHMODE™ Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa MBRF20200CTOS
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A Tau Wae Tuakiri MBRF20200CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF20150CTL
MBRF20150CTL
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
I roto i te taonga: 243205 pcs
Tikiake: MBRF20150CTL.pdf
RFQ
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
I roto i te taonga: 218365 pcs
Tikiake: MBRF20200CT.pdf
RFQ
MBRF20200CT-LJ
MBRF20200CT-LJ
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20A TO-220AB
Tikiake: MBRF20200CT-LJ.pdf
MBRF20200
MBRF20200
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V ITO220AC
Tikiake: MBRF20200.pdf
MBRF20200CT-JT
MBRF20200CT-JT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY 200V 10A ITO220AB
Tikiake: MBRF20200CT-JT.pdf
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Tikiake: MBRF20200CT.pdf
MBRF20200CTHC0G
MBRF20200CTHC0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
Tikiake: MBRF20200CTHC0G.pdf
MBRF20200CTG
MBRF20200CTG
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Tikiake: MBRF20200CTG.pdf
MBRF20150CTHC0G
MBRF20150CTHC0G
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB
Tikiake: MBRF20150CTHC0G.pdf
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AB
Tikiake: MBRF20200CT.pdf
MBRF20200CT C0G
MBRF20200CT C0G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 20A ITO220AB
Tikiake: MBRF20200CT C0G.pdf
MBRF20150CTR
MBRF20150CTR
Tikiake: MBRF20150CTR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel