MBRF20200CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRF20200CT-LJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF20200CT-LJ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 20A TO-220AB
Ngā Rauemi: MBRF20200CT-LJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF20200CT-LJ
Tau Wae MBRF20200CT-LJ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 20A TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 135225 pcs Pepa Raraunga MBRF20200CT-LJ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 890mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa MBRF20200CT-LJDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A
Tau Wae Tuakiri MBRF20200CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF20200CTHC0G
MBRF20200CTHC0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
I roto i te taonga: 150595 pcs
Tikiake: MBRF20200CTHC0G.pdf
RFQ
MBRF20200CT
MBRF20200CT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AB
I roto i te taonga: 80469 pcs
Tikiake: MBRF20200CT.pdf
RFQ
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220