MBRF20150CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF20150CTHC0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF20150CTHC0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB
Ngā Rauemi: MBRF20150CTHC0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF20150CTHC0G
Tau Wae MBRF20150CTHC0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136905 pcs Pepa Raraunga MBRF20150CTHC0G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.05V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF20100CTR
MBRF20100CTR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
I roto i te taonga: 228921 pcs
Tikiake: MBRF20100CTR.pdf
RFQ
MBRF20150CT
MBRF20150CT
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220