KA78RM33RTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78RM33RTM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KA78RM33RTM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Ngā Rauemi: KA78RM33RTM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KA78RM33RTM
Tau Wae KA78RM33RTM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248352 pcs Pepa Raraunga KA78RM33RTM.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato D-Pak Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa KA78RM33RTM-ND
KA78RM33RTMTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA D-Pak
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -