KA78RM33
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KA78RM33
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Ngā Rauemi: 1.KA78RM33.pdf2.KA78RM33.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KA78RM33
Tau Wae KA78RM33 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5457 pcs Pepa Raraunga 1.KA78RM33.pdf2.KA78RM33.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri KA78RM33
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KA78RH33RTF
KA78RH33RTF
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
I roto i te taonga: 219495 pcs
Tikiake: KA78RH33RTF.pdf
RFQ
KA78T05
KA78T05
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 3A TO220-3
I roto i te taonga: 4926 pcs
Tikiake: KA78T05.pdf
RFQ
KA78RM33RTM
KA78RM33RTM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Tikiake: KA78RM33RTM.pdf
KA78RM33TU
KA78RM33TU
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Tikiake: KA78RM33TU.pdf
KA78RM33TSTU
KA78RM33TSTU
Tikiake: KA78RM33TSTU.pdf
KA78R33CTU
KA78R33CTU
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220F-4L
Tikiake: KA78R33CTU.pdf
KA78RM33RTF
KA78RM33RTF