KA78RH33RTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78RH33RTM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KA78RH33RTM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Ngā Rauemi: KA78RH33RTM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KA78RH33RTM
Tau Wae KA78RH33RTM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213654 pcs Pepa Raraunga KA78RH33RTM.pdf
Rae Tae (Max) 1.4V @ 800mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa KA78RH33RTM-ND
KA78RH33RTMTR
Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-252-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA Nama - Whakaputa 800mA