KA78R08CTSTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78R08CTSTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KA78R08CTSTU
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 8V 1A TO220F-4L
Ngā Rauemi: KA78R08CTSTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KA78R08CTSTU
Tau Wae KA78R08CTSTU Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 8V 1A TO220F-4L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4732 pcs Pepa Raraunga KA78R08CTSTU.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F-4L Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-220-4 Full Pack PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 1A TO-220F-4L
I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA Nama - Whakaputa 1A