KA78M12RTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78M12RTM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KA78M12RTM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Ngā Rauemi: KA78M12RTM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KA78M12RTM
Tau Wae KA78M12RTM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4583 pcs Pepa Raraunga KA78M12RTM.pdf
Rae Tae (Max) 2V @ 500mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato D-Pak Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa KA78M12RTMFS Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA D-Pak I teie nei - Quiescent (Iq) 6mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -