KA78R12CPWD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KA78R12CPWD
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KA78R12CPWD
Tau Wae KA78R12CPWD Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5755 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
PSRR - Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Tuhinga o mua 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable