FDMC15N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC15N06 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMC15N06
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 55V 2.4A MLP
Ngā Rauemi: FDMC15N06.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMC15N06
Tau Wae FDMC15N06 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 55V 2.4A MLP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90047 pcs Pepa Raraunga FDMC15N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-MLP (3.3x3.3)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.3W (Ta), 35W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa FDMC15N06TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 11.5nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 55V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 55V 2.4A (Ta), 15A (Tc) 2.3W (Ta), 35W (Tc) Surface Mount 8-MLP (3.3x3.3)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta), 15A (Tc)