FDMC010N08LC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMC010N08LC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua FET 80V 10.0 MOHM PQFN33
Ngā Rauemi: FDMC010N08LC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMC010N08LC
Tau Wae FDMC010N08LC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga FET 80V 10.0 MOHM PQFN33 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 97359 pcs Pepa Raraunga FDMC010N08LC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 90µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-PQFN (3.3x3.3)
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 10.9 mOhm @ 16A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.3W (Ta), 52W (Tc) Paa / Case 8-PowerWDFN
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Arataki Whakahaere Tino Lead free
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2135pF @ 40V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 31nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 80V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 80V 11A (Ta), 50A (Tc) 2.3W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (3.3x3.3) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 11A (Ta), 50A (Tc)