FDMC010N08C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC010N08C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMC010N08C
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua PTNG 80/20V IN 3X3CLIP
Ngā Rauemi: FDMC010N08C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMC010N08C
Tau Wae FDMC010N08C Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga PTNG 80/20V IN 3X3CLIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 79802 pcs Pepa Raraunga FDMC010N08C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 90µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato Power33
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 16A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.4W (Ta), 52W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa FDMC010N08C-ND
FDMC010N08COSTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Arataki Whakahaere Tino Lead free
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 40V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 80V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 80V 11A (Ta), 51A (Tc) 2.4W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount Power33 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 11A (Ta), 51A (Tc)