BZX79C22
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C22
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 22V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C22.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C22
Tau Wae BZX79C22 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5288 pcs Pepa Raraunga BZX79C22.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 22V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 55 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 22V 500mW ±5% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 15.4V Tau Wae Tuakiri BZX79C22
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C22_T50A
BZX79C22_T50A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5467 pcs
Tikiake: BZX79C22_T50A.pdf
RFQ
BZX79C20_T50R
BZX79C20_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5036 pcs
Tikiake: BZX79C20_T50R.pdf
RFQ
BZX79C24 A0G
BZX79C24 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C24 A0G.pdf
BZX79C18-T50A
BZX79C18-T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C18-T50A.pdf
BZX79C22 A0G
BZX79C22 A0G