BZX79C24
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C24
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C24
Tau Wae BZX79C24 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2374949 pcs Pepa Raraunga BZX79C24.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 24V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 70 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 24V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 16.8V
Tau Wae Tuakiri BZX79C24
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C27-T50A
BZX79C27-T50A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
I roto i te taonga: 2288487 pcs
Tikiake: BZX79C27-T50A.pdf
RFQ
BZX79C22_T50A
BZX79C22_T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 500MW DO35