BZX79C20
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C20
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Ngā Rauemi: 1.BZX79C20.pdf2.BZX79C20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C20
Tau Wae BZX79C20 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2474382 pcs Pepa Raraunga 1.BZX79C20.pdf2.BZX79C20.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 20V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 55 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 20V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 14V
Tau Wae Tuakiri BZX79C20
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C20_T50R
BZX79C20_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5036 pcs
Tikiake: BZX79C20_T50R.pdf
RFQ
BZX79C18_T50R
BZX79C18_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5510 pcs
Tikiake: BZX79C18_T50R.pdf
RFQ
BZX79C18 A0G
BZX79C18 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: BZX79C18 A0G.pdf
BZX79C22_T50A
BZX79C22_T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C22_T50A.pdf
BZX79C16_T50R
BZX79C16_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C16_T50R.pdf
BZX79C20-T50A
BZX79C20-T50A
Tikiake: BZX79C20-T50A.pdf
BZX79C18
BZX79C18
Tikiake: BZX79C18.pdf
BZX79C20 A0G
BZX79C20 A0G
Tikiake: BZX79C20 A0G.pdf
BZX79C22
BZX79C22