BZX79C18
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C18
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C18
Tau Wae BZX79C18 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5069 pcs Pepa Raraunga BZX79C18.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 45 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 500mW ±5% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 12.6V Tau Wae Tuakiri BZX79C18
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C16 A0G
BZX79C16 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 500MW DO35
I roto i te taonga: 2397560 pcs
Tikiake: BZX79C16 A0G.pdf
RFQ
BZX79C20 A0G
BZX79C20 A0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 500MW DO35
I roto i te taonga: 2446566 pcs
Tikiake: BZX79C20 A0G.pdf
RFQ
BZX79C16
BZX79C16
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: BZX79C16.pdf
BZX79C18 A0G
BZX79C18 A0G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C18 A0G.pdf
BZX79C15-T50R
BZX79C15-T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C15-T50R.pdf
BZX79C18_T50R
BZX79C18_T50R
Tikiake: BZX79C18_T50R.pdf
BZX79C15_NT50R
BZX79C15_NT50R
Tikiake: BZX79C15_NT50R.pdf
BZX79C20-T50A
BZX79C20-T50A
Tikiake: BZX79C20-T50A.pdf
BZX79C20
BZX79C20
Tikiake: BZX79C20.pdf
BZX79C16_T50R
BZX79C16_T50R
Tikiake: BZX79C16_T50R.pdf
BZX79C16-T50A
BZX79C16-T50A
Tikiake: BZX79C16-T50A.pdf
BZX79C18-T50A
BZX79C18-T50A
Tikiake: BZX79C18-T50A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel