BZX79C16
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C16
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 16V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C16
Tau Wae BZX79C16 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 16V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4070 pcs Pepa Raraunga BZX79C16.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 16V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 16V 500mW ±5% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 11.2V Tau Wae Tuakiri BZX79C16
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C18
BZX79C18
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5069 pcs
Tikiake: BZX79C18.pdf
RFQ
BZX79C18-T50A
BZX79C18-T50A
I roto i te taonga: 5101322 pcs
Tikiake: BZX79C18-T50A.pdf
RFQ
BZX79C13_T50R
BZX79C13_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C13_T50R.pdf
BZX79C15-T50A
BZX79C15-T50A
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C15-T50A.pdf
BZX79C16 A0G
BZX79C16 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C16 A0G.pdf
BZX79C15-T50R
BZX79C15-T50R
Tikiake: BZX79C15-T50R.pdf
BZX79C16_T50R
BZX79C16_T50R
Tikiake: BZX79C16_T50R.pdf
BZX79C16-T50A
BZX79C16-T50A
Tikiake: BZX79C16-T50A.pdf
BZX79C15_NT50R
BZX79C15_NT50R
Tikiake: BZX79C15_NT50R.pdf
BZX79C15 A0G
BZX79C15 A0G
Tikiake: BZX79C15 A0G.pdf
BZX79C15
BZX79C15