74F379SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F379SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16SOIC
Ngā Rauemi: 74F379SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F379SCX
Tau Wae 74F379SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5603 pcs Pepa Raraunga 74F379SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo D-Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74F
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Differential Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 6.5ns @ 5V, 50pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Standard I teie nei - Quiescent (Iq) 40mA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA Whero Whero 140MHz