74F377SCX
Hua Hua
Tau Wae: 74F377SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
Ngā Rauemi: 74F377SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F377SCX
Tau Wae 74F377SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4194 pcs Pepa Raraunga 74F377SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo D-Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74F
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Momo putanga Non-Inverted Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Standard I teie nei - Quiescent (Iq) 48mA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA Whero Whero 130MHz