74F379PC
Hua Hua
Tau Wae: 74F379PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16DIP
Ngā Rauemi: 74F379PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F379PC
Tau Wae 74F379PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5844 pcs Pepa Raraunga 74F379PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo D-Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74F
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Momo putanga Differential Ētahi Ingoa 74F379
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 6.5ns @ 5V, 50pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Standard
I teie nei - Quiescent (Iq) 40mA I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA
Whero Whero 140MHz Tau Wae Tuakiri 74F379