74F164ASJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F164ASJX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F164ASJX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOP
Ngā Rauemi: 74F164ASJX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F164ASJX
Tau Wae 74F164ASJX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5251 pcs Pepa Raraunga 74F164ASJX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOP
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Momo putanga Tri-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1