74F164ASCX
Hua Hua
Tau Wae: 74F164ASCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F164ASCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F164ASCX
Tau Wae 74F164ASCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4238 pcs Pepa Raraunga 74F164ASCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Tri-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1