74F164APC
Hua Hua
Tau Wae: 74F164APC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REGISTER SER/PAR I/O 14DIP
Ngā Rauemi: 74F164APC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F164APC
Tau Wae 74F164APC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5329 pcs Pepa Raraunga 74F164APC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga Tri-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1