74F139SCX
Hua Hua
Tau Wae: 74F139SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DECODER/DEMUX DUAL 1-OF-4 16SOIC
Ngā Rauemi: 74F139SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F139SCX
Tau Wae 74F139SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5753 pcs Pepa Raraunga 74F139SCX.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Momo Decoder/Demultiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 2
Whakaahuatanga Taipitopito Decoder/Demultiplexer 1 x 2:4 16-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA