74F14SCX
Hua Hua
Tau Wae: 74F14SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F14SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F14SCX
Tau Wae 74F14SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4634 pcs Pepa Raraunga 74F14SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o nga Utu 6 Tuhinga o mua 6
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 10.5ns @ 5V, 50pF Momo Momo Inverter
Taumata Taumahi - Rawa 1.1V Taumata Taumahi - Teitei 2V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Schmitt Trigger
Whakaahuatanga Taipitopito Inverter IC 6 Channel Schmitt Trigger 14-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA