74F139SC
Hua Hua
Tau Wae: 74F139SC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC DECODER/DEMUX DL 1OF4 16-SOIC
Ngā Rauemi: 74F139SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F139SC
Tau Wae 74F139SC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4566 pcs Pepa Raraunga 74F139SC.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Momo Decoder/Demultiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 2
Whakaahuatanga Taipitopito Decoder/Demultiplexer 1 x 2:4 16-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA