ADP7118ARDZ-2.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP7118ARDZ-2.5-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8SOIC
Ngā Rauemi: ADP7118ARDZ-2.5-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP7118ARDZ-2.5-R7
Tau Wae ADP7118ARDZ-2.5-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82667 pcs Pepa Raraunga ADP7118ARDZ-2.5-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.42V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 8-SOIC-EP Tae - Whakaaetanga (Max) 320µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA Nama - Whakaputa 200mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Soft Start Tau Wae Tuakiri ADP7118
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADP7118ARDZ-5.0-R7
ADP7118ARDZ-5.0-R7
Kaihanga: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 200MA 8SOIC
I roto i te taonga: 75018 pcs
Tikiake: ADP7118ARDZ-5.0-R7.pdf
RFQ
ADP7118ARDZ-1.8-R7
ADP7118ARDZ-1.8-R7
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 200MA 8SOIC
I roto i te taonga: 86720 pcs
Tikiake: ADP7118ARDZ-1.8-R7.pdf
RFQ
ADP7118ARDZ
ADP7118ARDZ
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC