ADP7118ARDZ-3.3-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP7118ARDZ-3.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
Ngā Rauemi: ADP7118ARDZ-3.3-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP7118ARDZ-3.3-R7
Tau Wae ADP7118ARDZ-3.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83156 pcs Pepa Raraunga ADP7118ARDZ-3.3-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.42V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP7118ARDZ-3.3-R7-ND
ADP7118ARDZ-3.3-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC-EP
Tae - Whakaaetanga (Max) 320µA I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Soft Start